Joe Mason, Adminisztrátori jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Bencének hívnak, 20 éves vagyok. >

Mutatkozz be pár mondatban.
<Miskolcon élek itt is végeztem el a középiskolát illetve a Technikusit is, Gazdasági informatikusként végeztem, 2022-ben, emellett rendelkezem egy rendszergazdai végzetséggel is. Egyedül élek. MTA-val körülbelül 6 éve ismerkedtem meg mint platform azóta is aktívan játszok. Családi vállalkozásba dolgozok, így elég sok szabadítőm marad egyéb elfoglaltságokra. Szabadidőmben álltalában modellezek későbbiekben 3D nyomtatok és eladok illetve weblapokat csinálok megrendelésre. Referenciáimról is írok egy pár mondatba, pályafutásom kezdetekor FineMTA-n kezdtem mindent, itt is lettem először adminisztrátor, mivel a szabadidőm nem engedte akkoriba hogy ennyit foglalkozzak ezzel így egy év után sajnos kis is léptem az akkori admin csapatból, Ezután SocialGaming megnyitásakor elkeztem jatszani a szerveren, sikerült is bekerülnöm adminisztrátori pozícióra, és ez olyan sokáig sikerült vinnem hogy SzuperAdmin lettem volt egy csapatom akikkel nagyon szerettem együtt dolgozni, De mivel a szerver bezárt ezért sajnos ott kellett hagyom, mikor újranyitott új tulajdonos volt másik csapat nem volt kedvem visszamenni.>

Mi az admin feladata?
< Ez egy eléggé tág fogalom hogy mit is csinál egy adminisztrátor, legfőképpen Játékmenet felügyelés, megyőződése arról hogy gördülékenyen haladjon a jatékmenet, illetve szabálysértés esetén megfelelő eljárás akár szankciók osztása. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< Pozitív | Csapatjátokosnak gondolom magam elég könnyebb beilleszkedek új társaságba szeretek ismerkedni. Könnyen kezelem ha valaki indulatos agresszív hangulattal fordul felém vagy akár más felé. Türelmes ember vagyok, szeretek segíteni másokon, tanácsadásban is szívesen segítek akár a saját problémámból tanulva, akár hallott probléma után. Negatív | Igazából amit feltudok sorolni ide mint "rossz" tulajdonság az hogy nagy a szám szókimondó vagyok ami a szívemen a számon, nyilván ezt tisztelettudóan normálisan megfogalmazva. >

Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Átlagosan Napi 3-4 órát. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Első sorban a városháza, a játékosok itt tudják a irataikat kiváltani, munkát vállalni, Bank a játékosok itt tudjak kezelni a pénzüket vagyonukat, Korház bármi ic baleset történt amibe személyi sérülés jött létre a korházba ellátják, vagy akár ide tudnak benni venni gyógyszert, elsősegély dobozt stb. Autókereskedés, itt tudják a játékosok megvenni a vagyonukhoz vagy akár a stílusukhoz legmegfelelőbb járművet. >

Miért pont téged válasszunk?
< Referenciáimból kiindulva tapasztaltnak tartom magam ezen a pozíción, ismerve magamat és másoktól halva jól bánok az emberekkel, próbálom a tőlem telhető maximumot nyújtani minden szituációba. >
 

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia! Örömmel értesítelek, a lapodat elfogadom! Itt fórumon, vagy discordon PÜ-ben keress fel szóbeli megbeszéléssel kapcsolatban.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.