Isaac Avraham - Frakciópályázat ((NORTH SIDE MOB))

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Patrick

Újonc
Adminsegéd
Február 9, 2024
9
5
Karakter
Patrick Peter

FRAKCIÓTÖRTÉNET

Kezdetek:

Borús őszi nap volt. Október 6-a volt, ekkor tolta ki magát édesanyjából Isaac Avraham. Az apja nem tudott jelen lenni Isaac születésénél, mivel “nagyon fontos üzleti megbeszélésre” kellett utaznia, Rómába. Isaac apja ezelőtt bankokban dolgozott, pénzt forgatta a bankok számára. Isaac születése előtt körülbelül 1 évvel viszont egy új, jobban fizető állást talált, és kevesebbet is kellett dolgoznia. Furcsállta persze Sarah, Isaac anyja, de nem volt semmi olyan jel ami arra utalt, hogy férje illegális dolgokba keveredett.

1 évvel ezelőtt:

Isaac apja, Moses kolumbiába utazott, mivel az új munkahelyén azt szerette volna a főnöke, hogy találkozzon a jelenlegi ügyfeleikkel. Kapott ott egy megbizatást, hogy forgasson át kriptovalutát, online pénzre, és utána olyan formátumba hogy kézbe tudják kapni. Ezt meg is csinálta, elküldte a bizonylatot a főnökének.
Ezt követően egy erdei sétára mentek főnökével, hogy megbeszéljék azt, hogy mit várnak el az új munkaerőtől. Persze ez csak kifogás volt. Nemsokára egy pajtához értek az erdőben, ahol Moses főnöke elmondott egy rövid történetet arról, hogy “A versenylovak valaha száguldottak, versenyeztek, de most be vannak zárva, és jobb így nekik. Már nem kell versenyezniük, csak kapják az ételt a szájukba. Egy ideig még próbálnak elszökni, rúgdossák a falakat, de egy idő után abbahagyják.” - Ezzel írta le Moses helyzetét főnöke, majd tisztán elmondta neki, hogy az imént 1 millió amerikai dollárt mosott tisztára, amiről a bizonylat is megvan. Mosest ezután bezárták az istállóba, és csak éjszaka jöttek vissza érte, amire már ő is felfogta, hogy mekkora szarban van. Viszont a főnök nem egyedül jött. Két fegyveres férfival, akik hoztak egy kétségbeesett embert is magukkal. A pajtában megkínozták a férfit, és megölték. Ezt látván Moses nagyon megrémült, de megnyugtatták: “Önnel nem fog ez történni, ha nem rúgdossa a falakat.”


Virágzás:

Ekkor kezdett el az egész pénzmosás business egyre nagyobbra nőni. Egy óriási gyárból szállították egy kis amerikai városból Kolumbiába a mosott pénzt. Elterjedtek Európán belül is, Németországban és Olaszországban, és persze még mindig jelen voltak Izraelben is. Behálózták az összes kontinenst, kivéve Ázsiát, ahova még mindig nem jutottak el. Idővel politikai befolyást is szereztek Izraelben, egy pártjuk volt, a “North Government Party”, amelynek vezetője Moses volt. Ekkorra már nagyon megbízhatónak tartották. A pártjuk azzal kampányolt, hogy újra virágozni fog Izrael, és Jeruzsálem, visszaszerzik a területeket amelyeket Palesztina ellopott tőlük, és lerombolják az összes mecsetet.

Lebuktatás, és politikai párt beszüntetése:

Isaac már 17 éves volt, apja Moses pedig még mindig a párt vezetője volt. Akkoriban viszont óriási port kavart az a hír is, hogy amerikában egy egész maffiahálózatot sikerült az FBI-nak lekapcsolni. Ezután elkezdtek szaglászni Izrael területein is, mivel arra utaló jeleket találtak, hogy arrafelé alapult az egész, és itt is sikerült lebuktatni mindenkit, ezzel pedig beszüntették a pártot is. Európában ezentúl tovább működött az egész, viszont sokkal csöndesebben kezdtek el munkálkodni ezek után. A vezetők mind, egytől-egyig életfogytiglani börtönbüntetést kaptak. A CIA kivizsgálta az ügyet, és kialakítottak egy olyan rendszert, hogy a pénzmosás körülbelül lehetetlenné váljon, lehetetlen volt olyan papírt szerezni mint az amerikai bankóé, a világon csak egy gyár készítette, az is állami kéz alatt volt.


Egy terv kellett... de mégis ki fogja a kezébe venni az irányítást Izraelben? Moses fia, aki még csak 17 éves volt?... nem. Moses unokaöccse vette a kezébe az irányítást, de ekkorra már Isaac is be volt avatva a dologba.



Caryn-Israeli-mafia-in-SA2-1.jpg






Szöktetés”:

Isaac már 19 éves volt, az izraeli és az amerikai részleg lekapcsolása után már 2 év eltelt. Meg volt a terv, az elmélet készen állt, már csak a gyakorlat maradt hátra.
6-5.jpg


Az akció sikeres volt, feltűnés mentesen kimenekítették a vezetőket a börtönből, és Kolumbiába szállították őket. Soha többet nem tértek vissza ők Izraelbe, és Kolumbiában is bújkáltak.
Gilboa-prison-break.jpg


Továbbműködtetés:

Gyakorlatilag ugyan azt kezdték el felépíteni, csak más álcába öltöztetve. Egy takarmányból kivonható anyagot használtak föl arra, hogy a pénzről lemossák az eredeti mintát, és régebbi típusú bankókat gyártottak, hogy a mikro-szálakkal ne kelljen törődni. Egy óriási mezőgazdasági vállalat mögé húzták föl a pénznyomdát, viszont elkezdtek illegálisabb, feltűnőbb vizekre is evezni, mint pl. Bankrablás, Boltrablás, és ilyesfajta dolgok. Isaac-ot azonban Izraelben a lakosok nem látták már szivesen, úgyhogy őt nevezték ki az amerikai részleg vezetőjének, Los Santosban. Még a kinevezése éjjelén repülőre szállt, és amerikába vette az irányt.

Jelenlegi működés:

Jelenleg a bűnszervezet pénznyomdát üzemeltet, emellett bandáknak segítenek, fegyvert, lőszert árulnak nekik kedvező áron, és az ő illegális tevékenységeikből húznak profitot, DE sajátkezűleg is végeznek piszkos munkákat.

A drog- kereskedelem és csempészet, illetve a nők futtatása is nagy szerepet játszik a szervezet fentartásában.

A politikai élettől teljesen elszigetelődtek, nem próbálkoznak még csak befolyáshoz jutni sem.



Ranglétra

A kép magában foglal körülbelül mindent, de ha kérdések merülnének fel, akkor kérdezzetek!

Tagfelvétel menete:

Tagfelvételünk menete egyszerű, de kiválóan működik. Az egész IC történne, összehaverkodunk vele, eleinte adunk neki legális, aztán illegális munkákat, eközben ezzel mérjük fel azt, hogy az adott illető mennyire tud rp-zni, és mennyire elhivatott az iránt, hogy bekerüljön a frakcióba. Ez az előrp körülbelül 5-6(-7) napig tartana, ahonnan kicsit más irányt venne az rp, 12-14 nap alatt be lenne avatva az ember ha aktív. (jó esetben)


Rólam röviden:

Kristóf vagyok, 15 éves. Jelenleg gimnáziumba járok, de 8.-os vagyok, kérdések megelőzése érdekében elmondom, hogy én 6. osztályban mentem el gimnáziumba, 6 osztályosba. 8 éve focizok, pesten élek, ott is járok suliba. Hobbijaim a programozás és a kosarazás, a focit nem hobbinak, hanem hivatásnak/szenvedélynek tartom, de persze a tanulást sem hanyagolom el. 7 éve rp-zek, a seemta v3 szerveren kezdtem, elég fiatalon, akkor meg is gyűlt az rp-vel a bajom... azóta számtalan szerveren megfordultam frakciókban, még magán a seemta-n is (katasztrófavédelem és egy bizonyos maffiában is), illetve rengeteg kisebb gazdagrp szerveren voltam frakció leader.
 
Utoljára szerkesztve:

iroo

ceo of fórum
Fő Globális Moderátor
TS SModerátor
December 2, 2022
177
236
Karakter
Archie Colon
Hi.

Őszintén nem tudtam rávenni magam hogy elolvassam végig az egészet mivel felesleges.
Frakció pályázatnál azt kellene bemutatni szerintem hogy mi is a frakció mivel foglalkozik hogyan müködne élesbe stb..

Pár mondattal ezt le lehetett volna tudni mivel jelenleg ezek felesleges információk.
Tagfelvétel mint mindenhol máshol szinte nincs vele sok baj bár én sok időnek találom a beavatást meg a felvételt ez ahhoz eredményezhet hogy megunja a player hogy oda menjen érted.

Én személyesen nagyon szeretem azt mikor egy maffiának vagy egy bandának van egy legális "élete" is mondjuk egy komolyabb céget vezet legálisan és az köré van építve az egész frakció.

De amúgy komolyabb gond nincs vele szerény véleményem szerint max formázással lehetne valamit kezdeni.

(meg a szerverek nevét ahol voltál vedd ki véleményem szerint csak annyit írj hogy több szerveren voltál már leader stb..)

gl gl
 

Patrick

Újonc
Adminsegéd
Február 9, 2024
9
5
Karakter
Patrick Peter
Hi.

Őszintén nem tudtam rávenni magam hogy elolvassam végig az egészet mivel felesleges.
Frakció pályázatnál azt kellene bemutatni szerintem hogy mi is a frakció mivel foglalkozik hogyan müködne élesbe stb..

Pár mondattal ezt le lehetett volna tudni mivel jelenleg ezek felesleges információk.
Tagfelvétel mint mindenhol máshol szinte nincs vele sok baj bár én sok időnek találom a beavatást meg a felvételt ez ahhoz eredményezhet hogy megunja a player hogy oda menjen érted.

Én személyesen nagyon szeretem azt mikor egy maffiának vagy egy bandának van egy legális "élete" is mondjuk egy komolyabb céget vezet legálisan és az köré van építve az egész frakció.

De amúgy komolyabb gond nincs vele szerény véleményem szerint max formázással lehetne valamit kezdeni.

(meg a szerverek nevét ahol voltál vedd ki véleményem szerint csak annyit írj hogy több szerveren voltál már leader stb..)

gl gl
Szia, iroo!

Nagyon köszi a véleményedet, elgondolkodok rajta, ahol úgy érzem én is ott átalakítom a lapot... persze vannak hibák ebben is!

A frakciónak lesz legális élete, a frakciótörténetbe próbáltam a saját karakterem történetét is mellékesen leírni, illetve a frakció működését is.
(nem szúrkálódni szeretnék, csak reflektáltam arra amit mondtál) - persze lehet hogy Te, és mások nem úgy látják ezeket mint én.

Mindenesetre is köszönöm a választ, és a véleményezést! 🤜🤛
 
  • Kedvelés
Reactions: iroo

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Szia!
Számomra több probléma is lenne, nagyrészt azok amit iroo írt hogy 12-14 nap után lenne a beavatás, nos ezt akárhogy is nézzük elég sok, általában 1 hetet szoktak rá adni max, attól függ hogy hogy viselkedik.
A másik amit iroo hogy szerver neveket ne említs meg pályázatnál, és így unblock más helyen se(szerintem), az utolsó ami lenne hogy a formázás, azon lehetne mit dolgozni. Lehetne pár mtas képet is be tenni a frakció történethez.
Bővítve: A rangoknál lehetne jobb neveket is kitalálni hogy jobban menjen az rphez.
 

Patrick

Újonc
Adminsegéd
Február 9, 2024
9
5
Karakter
Patrick Peter
Szia!
Számomra több probléma is lenne, nagyrészt azok amit iroo írt hogy 12-14 nap után lenne a beavatás, nos ezt akárhogy is nézzük elég sok, általában 1 hetet szoktak rá adni max, attól függ hogy hogy viselkedik.
A másik amit iroo hogy szerver neveket ne említs meg pályázatnál, és így unblock más helyen se(szerintem), az utolsó ami lenne hogy a formázás, azon lehetne mit dolgozni. Lehetne pár mtas képet is be tenni a frakció történethez.
Bővítve: A rangoknál lehetne jobb neveket is kitalálni hogy jobban menjen az rphez.
Kedves Alberto!

Rendben! Köszi a véleményt. Válaszolok akkor ezekre is!
A rangokon gondolkodtam de nem nagyon találtam semmilyen találó nevet, arra gondoltam hogy esetleg google fordítóval a rangokat átírom héberre, de elvetettem. Persze jó lenne ha jobban menne az RP-hez, de véleményem szerint manapság már jobban azonosulnak az RP-vel az emberek ha nem kell tanulgatni dolgokat nagyon, és nem kell új dolgokkal találkozni. Azonban abban teljesen egyetértek, hogy jó/jobb lenne, és pofás lenne!

Szerver neveket töröltem, egyet hagytam bent ami jelenleg Magyarország legnagyobb RP szervere, és egy jó referenciát tud adni, persze megértem teljesen azt is hogy miért nem jó hogy benne van.

A formázásban igazad van, ahhoz sajnos nem annyira értek...
Az MTA-s képek: nagyon jó ötlet! Ezzel minden bizonnyal (ha minden jól megy) holnap fogom bővíteni a lapomat.

A beavatás az 12-14 nap... nos én azért írtam annyit, mivel nem tudom hogy a szerver adta lehetőségek miket nyújtanak. Pl. egy bizonyos szerveren, csak hogy ne mondjak nevet, én teljesen jól elvoltam a 15-16 napos beavatással, mivel sok lehetőség és RP volt, ami izgalmas volt számomra! Nyilván ezt majd jobban fogom tudni hogyha megnyílik a szerver, és akkor fog eldőlni hogy igazándiból milyen is lesz. Azért ennyit írtam, mivel számomra fontos hogy kibontakozzon az ember teljesen. (persze nem személyes-dolgokra gondolok...)

Neked is köszi a véleményezést, köszi a tanácsokat, mint írtam lesznek is amiket megfogadok!
Pacsi! 🤜🤛
 
  • Kedvelés
Reactions: Alberto

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia!

Örömmel értesítünk, hogy a vezetőség átolvasta, elemezte és elbírálta a frakció pályázatodat. A pályázat elfogadásra került, szeretnélek téged egy TS3 beszélgetésre invitálni. Kérlek vedd fel velem fórum privát üzenetben a kapcsolatot a neked megfelelő időponttal kapcsolatban.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.