Isaac Avraham - Adminsegéd Jelentkezés

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Patrick

Újonc
Adminsegéd
Február 9, 2024
9
5
Karakter
Patrick Peter
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

Kristóf + Isaac Avraham

Életkorod:
Nemrég töltöttem be 15. életévemet.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
Mivel legjobb tudomásom szerint, a szerver még nem nyitott meg, és nem is voltam fönt még sosem: nem voltam még sem adminjailben, és kitiltásban sem részesültem még. UCP képet nem tudok viszont küldeni, mivel egyelőre nincsen karakterem.

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
0, nem játszottam még a szerveren!

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
Azért választottam az adminsegéd pozíciót, és nem mondjuk adminnak jelentkeztem, mivel én szeretek egy szerveren inkább RP-zni, viszont segíteni is szeretek a többi játékosnak, és a nagyobb adminoknak: Ezért szeretnék adminsegéd lenni.

Mi az Adminsegéd feladata?
A szervert teljeskörűen ismerni, és a játékosok kisebb problémáira/kérdéseire választ adni, segíteni nekik, ezzel az adminisztrátorok feladatát is megkönnyíteni.

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
Szerintem azért lennék én jó választás erre a posztra, mivel nagyon segítőkész vagyok, és szeretek is emberekkel beszélgetni.

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
Türelmes vagyok, kommunikatív, és megértő vagyok. Azonban nyilván vannak rosszabb napjaim is, illetve rossz tulajdonságaim: a rosszabb napjaimon elég flegmatikus tudok lenni, hirtelen-haragú, és indulatos. Persze ezekre próbálok figyelni, és az átlagos napjaimon könnyebben is megy, viszont ha nem figyelek magamra eléggé, hamar olyat tehetek/mondhatok, amit esetleg nem szerettem volna.

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

Nem, nem szeretnék a későbbiekben Adminisztrátor lenni!

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
Hétköznaponként átlagosan 1-2 órát tudnék a szerveren lenni, ilyenkor az RP-zés közben folyamatosan tudnék szerintem figyelni a kérdésekre, és tudnék válaszolgatni! Hétvégén nyilván többet tudnék teljesíteni.

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
1. - Városházát, az egyik legfontosabb hely minden szerveren, itt tudja kiváltani az iratait, amik fontosak lesznek a későbbiekben, és itt tud munkákat is fölvenni. 2. - Az autókereskedést, mivel itt tud majd kocsit vásárolni, valószínűleg az első pár kocsiját innen is fogja venni. 3. - A szerelőtelepet, valószínűleg ha lesz kocsija, ezt a helyet is meg kell látogatnia majd párszor, fontos hogy tudja mi-hogy megy ott, hogy ne részesüljön esetleges szankcióban.
 
Utoljára szerkesztve:

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Szia nem lett rossz lap, az adminsegéd feladatán még egy kicsit bővítenék pár dolgon akár példákkal vagy akármivel, azon kívül nem rossz.
Támogatom!
 
  • Kedvelés
Reactions: Patrick

Patrick

Újonc
Adminsegéd
Február 9, 2024
9
5
Karakter
Patrick Peter
Szia nem lett rossz lap, az adminsegéd feladatán még egy kicsit bővítenék pár dolgon akár példákkal vagy akármivel, azon kívül nem rossz.
Támogatom!
Szia, kicsit bővítettem az adminsegéd feladatát.
🤜🤛
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia Kristóf, lapodat elfogadom. Teamspeak meghallgatással kapcsolatban felkereslek privát üzenetben itt fórumon.
 
  • Kedvelés
Reactions: Patrick
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.