GeZy jelentkezése adminisztrátornak.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

GeZy

Újonc
Március 7, 2024
2
5
24
Baja
Karakter
Jamal Lacroix
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
<Zoltán, 23 >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Zoli a keresztnevem, 10 éve vagyok jelen MTA-ban. Minden nagynevű sikeres szervert megjártam. Éveket eltöltöttem javát frakciókba, admin ként. Ennyi év után mostmár kicsit komótosabb vagyok és érdeklődő természet aztán most újra sok hasonló témában érdekelt vagyok. Munka mellett próbálok időtfordítani erre-arra így a pc és konzol mellett magamra próbálom az időm fordítani mostanság , általában egy kiegyensúlyozott ember vagyok, kivéve ha nem... de amúgy ennyi javában. >

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< Csak nincs még :eek: >

Mi az admin feladata?
< Sokrétű multifunkcionális , elsősorban probléma megoldó gépezet másod állásban meg béke fent tartó :D. Értelem szerűen a szerver leglényegesebb feladatát látja el. A Játékos bázis bármi módú segítése és fent tartása, a szerver minőségéhez azonosuló példamutatással, ügyek megoldásával és döntéseivel amelyek befolyásolhatják a szerver minden napjait és a közösség összetartását.>

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< Pozitív: - sokoldalú, - higgadt, - könnyen azonosuló | Negatív: -szókimondó, - kevésbé alázatos, - kedv alapú hozzálló >

Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Munkámtól és szabadidőmtől függ sokszor. Ha értelem szerűen az átlagos hétköznapokat nézzük és a csillagok is úgy állnak 3-4 óra könnyen lezavarható kivéve ha a hátam meggondolja magát a sok üléstől :ROFLMAO: . Egyébként a 2-3 szerintem részemről a hozható.>

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< 1. Városháza: Ez az objektum (továbbiakban nevezem "VH") a szerver alapértelmezett központja. Itt fut be minden szál ha a kialakítás úgy van kivitelezve (iratok, ingatlanok, papírok, járművek, frakciók, hivatalos rp-k esetleg, szerveren jelen lévő alap munkák) mind mind itt találhatóak be én személy szerint a legfontosabbnak tartom. | 2. pláza, bevásárló központ: sorolni nem fogom mint a VH-t de szintén egy olyan objektumnak tartom ahol minden alap szükségletnek jelen kell lennie és minden olyan lehetőségnek ott kell lennie ami a karakterek hosszútávú szükségleteit és működéseit is fent tartja. | 3. Szerelő telep: IGEN! A szöggyáritól kezdve a Tuner Jóskás sufni barkason át a hypersport autókig bezárva minden verda legfőbb lokációs pontja ha éppen nem adta ki a kanyar vagy rossz gombot nyomtál és röp pályára szaladt a radaron a lada. Szerintem nem kell túlságosan ecsetelnem igazából nincs játékos egy szerveren aki itt nem fordul meg legalább 1x. >

Miért pont téged válasszunk?
< Ahogy említettem érdeklődő természet vagyok. Nagyon érdekel a szerver főként admin szempontból mivel az tartja bennem a reményt, hogy ha lehet segíteni egy jól kinéző szerveren az a segítség az admin pacekom legyen amivel mai napig sikeresen futó szervereken is magas rangba és hosszú ideig viseltem "tisztségemet" ezálltal rutinom mint Yoda mester (néha én is megalszok ülve) természetem meg mint Vader és a mai világban ha jól kitudnk mind jönni akkor csapat munka szinten mindig számításba vehető darabszám vagyok a siker érdekében. >
 
Utoljára szerkesztve:

Nico

Kittychino
Veterán Globális Moderátor
Január 1, 2023
111
50
Karakter
🇺🇸 Nathan Hayes
Nem támogatom, a helyesírásra nem igazán figyeltél, és több mondatod is teljesen értelmetlen. Emellett a pozitív és negatív tulajdonságoknál megadott tulajdonságok egymást közel sem tűrik.
 
  • Kedvelés
Reactions: GeZy

GeZy

Újonc
Március 7, 2024
2
5
24
Baja
Karakter
Jamal Lacroix
Nem támogatom, a helyesírásra nem igazán figyeltél, és több mondatod is teljesen értelmetlen. Emellett a pozitív és negatív tulajdonságoknál megadott tulajdonságok egymást közel sem tűrik.
Köszönöm az észrevételt! Még nem kaptam kritikát a modoromra és a természetemre de le szoktam írni mi merre ilyenkor a módi. Egyébként ha véletlen számodra nem releváns metaforát alkalmaztam egy - egy mondat kifejtésére azért elnézésed kérem, próbáltam minél feketébb és fehérebb alapon megírni a számomra megfogalmazott válaszokat. Mindezek mellett köszönöm a megjegyzésed! Figyelembe veszem a billentyűzetem alaposabb áttekintését a jövőbeli helyesírási hibáim kijavítására. :D
 
  • Kedvelés
Reactions: Milan02 and Nico

Alberto

Never Say Never
SzerverAdmin
Január 6, 2023
74
40
Karakter
Aiden Hasani
Kicsit nagyon is hát ilyen politika nyelven írtad le, ezzel nincs semmi gond, a bemutatkozást kicsit még bővíthetnéd
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Zoli!

A vezetőség átolvasta jelentkezésed, és közös megegyezés alapján a jelentkezés elutasításra került.

Személyes megjegyzés: A lap megfogalmazása több helyen sem értelmezhető, a tulajdonságaid pedig szinte kizárják azt, hogy megfelelő adminisztrátor legyél.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.