Frakció pályázás ( Cartel de Sinaloa )

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.
Február 25, 2024
2
1
Karakter
Vicente Noah Rodriguez

Cartel_De_Sinaloa.png

FRAKCIÓLEÍRÁSA


A Cartel de Sinaloa, más néven a Sinaloa Kartell, az egyik legnagyobb és legbefolyásosabb drogkartell Mexikóban és a világon. A kartell nevét Sinaloa államtól kapta, ami Mexikó egyik fő drogtermelő területe. Az elmúlt években a kartell kiemelkedő szerepet játszott a mexikói drogkereskedelem és a nemzetközi drogpiac irányításában. A kartell alapítójaként és vezetőjeként Joaquín "El Chapo" Guzmán vált ismertté, aki rendkívül okos és veszélyes üzletemberként emelkedett ki. El Chapo-t 2016-ban kiadták az Egyesült Államoknak és elítélték életfogytiglanra, de a kartell tevékenysége azóta is folytatódik. A Sinaloa Kartell széleskörű tevékenységei közé tartozik a kokain, a heroin, a metanfetamin és más illegális drogok előállítása, szállítása és kereskedelme. A kartellnek nagy hatalma van a Mexikói kábítószerkereskedelemben, és hálózata eléri az Egyesült Államokat, Európát és más régiókat is. A Cartel de Sinaloa brutális erőszakot alkalmaz a területeken, ahol tevékenykedik, hogy megfékezze a konkurenciát és fenntartsa a hatalmát. Ezek a konfliktusok gyakran vezetnek véres drogháborúkhoz más kartellek és a hatóságok ellen. Bár az Egyesült Államok és Mexikó hatóságai folyamatosan próbálnak fellépni a kartell ellen, a Sinaloa Kartell továbbra is komoly fenyegetést jelent a régióban és az egész világon a drogkereskedelem és a szervezett bűnözés terén.
"Az alvilág sötét árnyai alatt a bűnszervezetek hálójában az emberiség legrosszabb és legjobb tulajdonságai között lebegünk."

04h2jOe.png
SU5ZRS5qcGc

OOC Rész:

BEMUTATKOZÁSOM:​

Sziasztok, Roland vagyok, 16 éves. Lassan 5 éve játszom mta-t és nagyon imádom. Voltam már FK leader kétszer is (mindkét esetben illegális FK), és voltam két másik frakcióban is, ahol nem voltam leader, szóval van tapasztalatom a frakciókkal kapcsolatban. Imádok sportolni és a haverokkal hülyéskedni. Szerettem eddigi minden szervert, amin játszottam.

Mik az elképzeléseim a frakcióval:​

Az elképzelésem a Cartel de Sinaloa frakcióval kapcsolatban az, hogy segítséget nyújtsak azoknak, akiknek szükségük van rá, és megosszam a kedvességemet a játékosokkal. Természetesen az élet minden aspektusában részt veszünk, beleértve a drogcsempészetet és a rablásokat is, mert ezek a tevékenységek hozzátartoznak a maffia életéhez. Célom egy erős maffia létrehozása, és együttműködve a tagokkal mindent megteszünk a sikeres és hatékony működés érdekében a szerveren. Az éttermünk pedig az egyik legfontosabb helyszín lesz, ahol összejövünk, taktikát tervezünk.

Rangok:​

  1. Don(Leader)
  2. Underboss(Al-leader)
  3. Capo
  4. Solider
  5. Associates

 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
Reactions: Milan02

iroo

ceo of fórum
Fő Globális Moderátor
TS SModerátor
December 2, 2022
177
236
Karakter
Archie Colon
hi

Magával a frakció bemutatásával nincs bajom viszonylag rövid és benne van aminek kell.
Viszont a többi rész kifejezetten nem jó.

1. Formázás

Fórumon van egy csomó lehetőség formázni topicot illetve interneten vagy photoshop segítségével tudsz csinálni jó képeket ide.
Ha a formázás jó egy frakció pályázatnál annak szinte nyert ügye van.

2. Cortez család
Felesleges szerény véleményem szerint.
Ha csinálnál fórumra egy karaktertörténetet és azt csatolnád ide annak több értelme lenne szerintem és jobban is nézne ki.

3. Elképzelések
Nekem nincs bajom az AI-val mert amúgy jó cucc sok mindent megcsinál de nekem kicsit AI szaga van, vagy ha tényleg te írtad akkor bocsánat csak vannak benne olyan részek amik nem értelmesek.

Ha ezeket megcsinálod amiket írtam akkor nagyobb esélyed van a frakira szerintem.
sok sikert.
 
Február 25, 2024
2
1
Karakter
Vicente Noah Rodriguez
hi

Magával a frakció bemutatásával nincs bajom viszonylag rövid és benne van aminek kell.
Viszont a többi rész kifejezetten nem jó.

1. Formázás

Fórumon van egy csomó lehetőség formázni topicot illetve interneten vagy photoshop segítségével tudsz csinálni jó képeket ide.
Ha a formázás jó egy frakció pályázatnál annak szinte nyert ügye van.

2. Cortez család
Felesleges szerény véleményem szerint.
Ha csinálnál fórumra egy karaktertörténetet és azt csatolnád ide annak több értelme lenne szerintem és jobban is nézne ki.

3. Elképzelések
Nekem nincs bajom az AI-val mert amúgy jó cucc sok mindent megcsinál de nekem kicsit AI szaga van, vagy ha tényleg te írtad akkor bocsánat csak vannak benne olyan részek amik nem értelmesek.

Ha ezeket megcsinálod amiket írtam akkor nagyobb esélyed van a frakira szerintem.
sok sikert.
Az AI csak a helyesirasi hibakat javitotta
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia,

A vezetőség átolvasta pályazatodat, és közös megegyezés alapján a pályázat elutasításra került.

Személyes megjegyzés: Az AI segítségével készült frakció pályázat azonnali elutasítást eredményez, továbbá a más ismert szerveren lévő vezetőségi tagok nevével történő regisztráció (Ayden Cortez) sem egy pozitívum.
 
  • Kedvelés
Reactions: Milan02
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.