[EMA-01] Ryan Stephens jelentkezési formanyomtatványa.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

RJMND

Újonc
Globális Moderátor
Július 26, 2024
4
6
Hatvan
https://westmta.com/
Karakter
Ryan Stephens

human-resources-2.png)


IC SZEKCIÓ

SZEMÉLYES ADATOK
Teljes név: Ryan Stephens
Születési név: Ryan Stephens
Anyja neve: Emilia Grace
Születési hely és idő: Los Santos, 16-09-1999
Állampolgárság: Amerikai
Nem: Férfi [X] Nő []
Etnikum: Europid


DOKUMENTUMOK
Motivációs levél (3-4 mondat, amiért szeretné a válaszott pozíciót): Igazán érdekelne az egészségügy, illetve egy összetartó csapat. Régóta szerettem volna már egészségügyi dolgozó lenni, csak a családi háttér miatt nem tehettem meg. Bízom benne hogy most sikerülni fog.
Önéletrajz (6-7 összefüggő mondat):
Személyigazolvány száma: -
Jogosítvány száma (amennyiben nem rendelkezik jogosítvánnyal hagyja üresen) : -
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Motel no. 16 Main St. Los Santos, LS 90041


ELÉRHETŐSÉGEK
Telefonszám: -
Email cím: ryan.stephens@westmail.com


TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Technikum
Intézmény neve: Los Santos Secondary School
Végzettség megszerzésének ideje: 20-06-2017


MUNKAVISZONY
Előző munkahelye: WestLogistics LLC
Munkaviszony kezdete, vége: 20-06-2017 - 25-08-2024
Munkakör megnevezése: Csomagkézbesítő
Miért távozott előző munkahelyéről, amennyiben elbocsájtották részletezze: Önmagamtól távoztam az előző munkahelyemről a monotonitás és az unalom miatt.




OOC SZEKCIÓ

Neved: Rajmund
Életkorod: 15
Mesélj magadról 5-6 összefüggő mondatban: Rajmund vagyok, 15 éves. Heves vármegyében élek a családommal. Szeptembertől elektronika és elektrotechnikai technikumba fogok járni, azon belül is villanyszerelőnek tanulni. Emellett sokat számítógépezem a szabadidőmben. Barátságos, csapatmunkás és türelmes embernek tartom magam.
Mióta RPzel?: Kb 5-6 éve.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?: Voltam, de nem volt számottevő, sok tudást nem kaptam onnan.
Milyen tapasztalod van egészségügyi RP vel kapcsolatban?: Van egy korábbi frakciót illetően, de szerintem nem azt sajátítottam el, amit a valóságban is csinálnak az eü. dolgozók.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled együtt dolgozni?: Szeretek csapatmunkában dolgozni, türelmes és fogékony vagyok.
Mesélj magadról 5-6 összefüggő mondatban: Már megvolt, de köszönöm.
Mutasd be a karaktered 5-6 összefüggő mondatban: Ryan Stephensnek hívják. Sosem volt munkahelye, így most belevág az egészségügybe. Sok tapasztalata nincsen a hivatás iránt, viszont próbál beilleszkedni, tanulni. Családját egy autóbalesetben elvesztette. Élettársa/párja nincs.
Csatolj egy képet az UCP-dről (Ban,jail, névváltás): -




EGÉSZSÉGÜGYI SZEKCIÓ

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezését alkarra: Megtisztítom a kezem majd felhúzok egy steril gumikesztyűt. Megtisztítom a sérült területet antiszeptikus oldattal. Ezt megszárítom steril gézzel. Ha vérzés is fellelhető, megállítom azt egy közvetlen nyomással. Steril gézlapot helyezek a sebhelyre. Többszörösen pólyát tekerek a sérült karjára. Leellenőrzöm a vérkeringést, hogy nem lett-e túl szoros a nyomókötés, megkérdezem a sérültet érez-e fájdalmat, és ha mindent rendben találok, akkor oké.
Írja le vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét: A sérült észlelését követően megállapítom hogy lélegzik-e, közben tárcsázom a helyi mentőszolgálatot. A segélyhívó központ diszpécserének segítségével megpróbálom stabil állapotba helyezni a sérültet a mentők kiérkezéséig.
Soroljon fel 5 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszereléseiből: félautómata defibrillátor, pulsoximéter, gerinchordágy, vércukormérő, lélegeztetőgép.
Mik lehetnek a stroke első tünetei? Beszédzavar, féloldali látásromlás, végtaggyengülés, zsibbadás(Nem minden zsibbadás jelent strokeot).

Mit tesz amennyiben valaki eszméletét veszti egy autóbalesetet követően? Megvizsgálom, stabil állapotba helyezem és kórházba szállítom.
Mit NEM tehet egy feltehetően gerincsérült személlyel? Test mozgatása, etetés, itatás, fizikai terhelés.
Mik az alacsony vérnyomás tünetei? Szédülés, eszméletvesztés, fáradtság, homályos látás, fejfájás, kihűlt bőr, légszomj, szabálytalan szívverés, zavartság, hányinger.
 
Utoljára szerkesztve:

step

trust me i'm an web developer
SzerverAdmin
Március 3, 2024
35
63
https://mws.hu
Karakter
Zhou Hanari


human-resources-2.png)






ÉRTESÍTÉS A PÁLYÁZAT BÍRÁLÁSÁRÓL





Tisztelt Ryan Stephens! Tájékoztatjuk, hogy a Los Santos Medical Services - Human Resource and Finance Department megkapta és kiértékelte pályázatát. A pályázatát osztályunk elfogadta, gratulálunk.
Megjegyzés: Keressen fel egy illetékest. [Fórum pü.]
 
  • Kedvelés
Reactions: RJMND
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.