Elke admin jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Elke

suspect is down
SzerverAdmin
Szeptember 11, 2022
11
3
Karakter
Deveron Cole
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< Elke, jelenleg tizenhetedik életévemben járok. >

Mutatkozz be pár mondatban.
< Leventének hívnak, az MTA világában leginkább Elkeként ismernek. Jelenleg pillanatban a tizenhetedik életévemet taposom, közel járok a tizennyolcadikhoz. Erdélyi vagyok egy apró faluban élek, itt is nevelkedtem. Jelenleg tizenegyedik osztályban járok, CNC szakot végzek, ezen a pályán is szeretnék a jövőben elhelyezkedni. Rendszeresen sportolok, legfőbb hobbimként tartom a focit, lassan hetedik éve űzöm ezt a sportágat. Az MTA közösségbe 2018-19 nyarán léphettem be, körülbelül aktívan pedig négy éve vagyok jelen. Rengeteg szerveren megfordultam különböző pozíciókat képviselve. Magyarország egyik legnagyobb szerverén is betöltöttem rengeteg beosztást, ezek között kettő darab frakcióban is magasrangon végeztem. Adminisztrátori szerepkörben is van tapasztalatom más szerverekről szerezve. Rengeteget fejlődtem a négy darab éve alatt így úgy gondolom rendelkezem egy alapszintű tapasztalattal. Viszont mivel a precizitásra hajtok így mindig van hova fejlődnöm. >

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< >

Mi az admin feladata?
< Az adminisztrátor feladata a szerverszabályzattal megfelelő játékmód beiktatása azaz szabályzat betartatása a játékosbázissal. Különféle problémák orvoslása. Megfelelő kommunikáció és adott bonyodalmak helyes elvégzése. Röviden a szerverközösség kisegítése és kordában tartása. >

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< Maximalista, törődő, pontos.
Aggódó, féltékeny, kritikus.>


Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Munkanapokon két-három órát tudnék ráfordítani a pozícióra, a hétvégi időkben pedig akár négy órát is. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Alapfokú dolgokkal kezdeném méghozzá:
Városháza: Ezen helyen tudod az alap dolgokat kiváltani, elvállalni. Itt tudsz alapból személyit vagy akár adásvételi papírokat is vásárolni. Munkákat is ezen a helyen tudod elvállalni majd innen továbbít a rendszer a következő lépésekre. Ha esetleg meguntad volna, vagy nem jön be a válaszott munka, felmondásra is van lehetőség itt.

Autókereskedés: Ebben az épületben tudsz szert tenni egy lepukkant autótól egészen a luxusautókra. Egy kis munka után meg is látogathatod és felvásárolhatod álmaid autóját amivel szelheted az utakat.

Bank: Ha munkák segítségével sikerült egy alap összeget szerezned itt tudod ezt tárolni, hogy biztonságba legyen a megszerzett vagyonod. Egy számlanyitás után mind ezt megteheted. További opciókra is lehetőséged van, akár utalhatsz is egy másik játékosnak. Ha véletlen egyik utalásod elfelejtenéd, számlatörténet világába is belepillanthatsz ezen rendszer felületén. Továbbá telefonodra is itt tudsz tölteni pénz így sikeresen végbement SMSt vagy akár hívást indíthatsz. >


Miért pont téged válasszunk?
< Negyedik aktív évem töltöm az MTA világában így úgy gondolom szereztem egy alapfokú tapasztalatot ez a feladatkörhöz kapcsolódóan. Mindig is, nem csak a játékon belül a maximumra törekedtem, azaz a tökéletest szeretem kihozni az adott dolgokból. Türelmes és kommunikatív tulajndoságokkal rendelkezem, ami egy ilyen szerephez kellő jellemvonás. Mindig próbálom magam fejleszteni, így nem állnék meg egy adott szinten. Nem szeretném fényezni magam mivel nem egy egoista jellem vagyok, ennyi pont elég volt az önfényezésből :) >
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Elke!

A vezetőség átolvasta jelentkezésed, és közös megegyezés alapján a jelentkezés elfogadásra került. Szeretnénk téged meginvitálni egy személyes, TeamSpeak 3-on (ts.westmta.com) történő szóbeli meghallgatásra.

Személyes megjegyzés: Keress fel discord, vagy fórum privát üzenetben a fent említett beszélgetés időpontja végett.
 
  • Imádom
Reactions: Elke

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Meghallgatáson megfelelt, felvéve.
 
  • Kedvelés
Reactions: Elke
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.