Efrem Morton jelentkezési formanyomtatványa.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Tempi

,,Csak az számít, hogy tudd, mit akarsz, és küzdj"
Globális Moderátor
Augusztus 24, 2024
12
13
Karakter
Efrem Morton
aMDEmco.png

Application Form — Agent Trainee



I. SECTION - PERSONAL INFORMATION
[1.1] Teljes név:
[*] Efrem Morton
[1.2] Születési dátum:
[*] 05/Szeptember/1999
[1.3] Születési hely:
[*] Las Venturas
[1.4] Állampolgárság(ok):
[*] Amerikai
[1.5] Lakcím:
[*] 95 Main St, Idlewood, Los Santos, San Andreas
[1.6] Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
[*] IGEN[X] | NEM [-]
[1.7] Rendelkezik érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[*] IGEN[-] | NEM [X]
[1.8] E-MAIL cím:
[1.9] Önéletrajz:
Az önéletrajznak legalább tíz összefüggő mondatból kell állnia.
[*] 1999.szeptember 5-én születtem, amerikai állampolgár vagyok. Egyetemi tanulmányaimat kriminalisztika alapszakon végeztem, ahol alapos ismereteket szereztem a bűnügyi nyomozás és igazságszolgáltatás terén. Az alapképzés után mesterszakon folytattam a tanulmányaimat, különös tekintettel a bűnügyi technikákra és a célkörözésre. Egyetemi éveim alatt aktívan részt vettem olyan kutatásokban, amelyek célja a bűnügyi helyszínelés, a bizonyítékgyűjtés és a nyomkövetési módszerek fejlesztése volt. Szakmai gyakorlatomat egy neves nyomozóirodánál töltöttem, ahol gyakorlati tapasztalatokat szereztem a modern bűnügyi technikák alkalmazásában. Kiváló analitikai készségeim és precizitásom révén jelentős mértékben hozzájárultam a nyomozások sikeréhez. Számos szakmai konferencián és továbbképzésen vettem részt, ahol megismertem a legújabb bűnüldözési trendeket és módszereket. Elkötelezett vagyok a bűnözés visszaszorítása iránt, és nagy hangsúlyt fektetek a precíziós bűnüldözésre, különösen az innovatív technológiai megoldások alkalmazására. Pályakezdőként törekszem arra, hogy megszerzett tudásomat és tapasztalataimat egy komoly szakmai környezetben kamatoztassam, és aktívan hozzájáruljak egy biztonságosabb társadalom megteremtéséhez. Folyamatosan fejlesztem szakmai tudásomat, hogy mindig naprakész legyek a bűnüldözés legújabb módszereiben.

II. SECTION - LATERAL INFORMATION
[2.1] Miért szeretne az FBI-nál dolgozni?
Válaszát részletezze három darab bő, egész mondatban.
[*] Azért szeretnék az FBI-nál dolgozni, mert szenvedélyesen elkötelezett vagyok a bűnüldözés és a társadalom biztonságának növelése iránt. Az FBI-nál olyan kihívásokkal teli környezetben dolgozhatnék, ahol alkalmazhatnám a kriminalisztikai és bűnügyi technikák terén szerzett tudásomat, valamint hozzájárulhatnék a legösszetettebb bűnügyek felderítéséhez. Emellett motivál, hogy az FBI innovatív módszereket és fejlett technológiai eszközöket alkalmaz a bűnüldözés élvonalában, és szeretnék részese lenni ennek a fejlődésnek.
[2.2] Milyen képességekkel és tapasztalattal rendelkezik, amelyek segíthetik az FBI munkáját?
Válaszát részletezze négy darab bő, egész mondatban.
[*] Kiváló analitikai készségekkel rendelkezem, amelyek lehetővé teszik számomra, hogy a bonyolult bűnügyi helyzeteket gyorsan és pontosan értékeljem. Egyetemi tanulmányaim során mélyreható ismereteket szereztem a kriminalisztikai módszerekről és a bűnügyi technikákról, különös tekintettel a célkörözésre és a helyszínelésre. Szakmai gyakorlatom során közvetlen tapasztalatot szereztem a nyomozások gyakorlati oldaláról, ahol a modern technológiai eszközök és módszerek hatékony alkalmazását sajátítottam el. Ezen felül erős problémamegoldó készséggel bírok, ami lehetővé teszi, hogy összetett bűnügyekben is gyors és hatékony megoldásokat találjak, elősegítve az FBI céljainak elérését.
[2.3] Van-e büntetőeljárásban része, vagy volt-e korábban ilyen eljárásban?
Válaszát részletezze három darab bő, egész mondatban amennyiben igen..
[*] Nem, nem volt és jelenleg sincs.
[2.4] Van-e olyan kapcsolata, amely akadályozhatja az FBI munkájában való részvételét?
Amennyiben igen, válaszát részletezze hat darab bő, egész mondatban amennyiben igen..
[*] Nincs olyan kapcsolatom.

III. SECTION - OUT OF CHARACTER INFORMATION
[3.1] Hogyan szólíthatunk, hány éves vagy?
[*] Tempi vagyok, 19 viszont idén töltöm a 20. életévem.
[3.2] Mióta vagy aktív játékosa a WestMTA közösségének?
[*] A szerver nyitása óta.
[3.3] Mi miatt érzed úgy, hogy a mi köreinkbe szeretnél tartozni?
[*] Mindig is a rendvédelem állt hozzám közel, irl is a rendvédelemben szeretnék elhelyezkedni és űgy gondolom, hogy az FBI segítségével létrehozhatok minőségi szerepjátékokat.
[3.4] Hányszor voltál adminjailbe helyezve, illetve kitiltva a szerverről? [KÉP KÖTELEZŐ!]
[*] Egyszer sem!
[3.5] Csatolj a névváltásaidról egy képet!
[*] Fotó.
 
  • Kedvelés
Reactions: Nico

Nico

Kittychino
Veterán Globális Moderátor
Január 1, 2023
111
50
Karakter
🇺🇸 Nathan Hayes
image.png

Federal Bureau of Investigation National Academy


Tisztelt Efrem Morton!
Értesítjük, hogy

A(z) FBI Humán Erőforrások osztálya megkapta, és feldolgozta jelentkezését.
A jelentkezési űrlapja
elfogadott státuszt foglal magába.

Az akadémia felvételi procedúrájával kapcsolatos információkat az elkövetkezendő huszonnégy órában elektronikus levél formájában fogjuk továbbítani.

Üdvözlettel,

Special Agent in Charge, Ryan Mitchell
Human Resources Branch
Federal Bureau of Investigation, Los Santos Field Office


((Megjegyzés: Meghallgatáson meglátjuk))
 
  • Kedvelés
Reactions: Tempi
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.