E39 handling.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

benceszb

Újonc
Augusztus 26, 2024
1
0
Karakter
Trappa Gonzales
8DZ0ozt.png


InGame neved:
< Trappa Gonzales >

Bug/hiba leírása:
< M5 E39-nek 143-as végsebessége van, amivel nem is lenne baj, ha nem egy m5-ről lenne szó és nem menne ennyit a scirocco is. Azért valljuk be, ez a két autó nem egy szinten van. Megértem, hogy muszáj lejjebb vinni mert nem lesz értelme a pp-nek, viszont ez kicsit érdekes szerintem akárhogy is nézem. Egy m5-ről van szó, és még nem is a legolcsóbb kategória mivel 350 ezer, ja és még hozzátenném, hogy kanyarodni sem nagyon akar, szóval szerintem kuka az autó úgy ahogy van, így nem látom sok értelmét. >

Megjegyzés:
< Elég érdekesnek találom ezt az egészet, köszönöm ha elolvassátok. >
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia, Full gyári autóról van szó, a handlingek a szerveren úgy vannak beállítva hogy a full prémium tuningos autók végsebessége megegyezik az irl jármű végsebességével. Lásd példát A E39-nek a vége full prémiumosan 273 körül van. Nem szeretnénk azt hogy egy full prémiumos autó 400khm menjen a szerveren mert semmi értelme nincs.

Azt meg megint nem szeretnénk hogy a prémium tuning értéktelen legyen a szerveren.

A szerveren dinamikus törés is megtalálható ami azt jelenti hogy minnél jobban törik az autó annál jobban romlik az autó vezethetősége, illetve a teljesítménye.

Kanyarodással kapcsolatban ránézek az autóra. Teljesítményén nem nagyon látom értelmét növelni, gyári beállításán növelhetek minimálisan.

Azzal valóban én sem értek egyet hogy a scirocco nincs egy szinten egy m5-el ezt fixálni is fogom.
 
  • Kedvelés
Reactions: benceszb
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.