Dustin Awanter jelentkezési lapja adminsegédnek.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Szegisza

Újonc
Adminsegéd
Augusztus 25, 2024
6
3
Karakter
Dustin Awanter
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

< Szabi | Dustin Awanter>

Életkorod:
<20>

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
<https://imgur.com/JZFW63i>

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
<https://imgur.com/XptXq5Q>

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
<Szeretném segíteni a játékosokat, illetve ameddig adminsegéd vagyok segítkezni az adminoknak.>

Mi az Adminsegéd feladata?
<Adminok segítése kisebb ügyek megoldásában. Pl kérdések illetve, ha van olyan aki nem rpzett még azt felhívni ts-re vagy valahova és elmagyarázni neki hogy mi is a az "rp" >

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
<Segítőkész vagyok, és bárhol bármikor megállom a helyem. Döntésképes ember vagyok, bármilyen helyzetben tudok döntést hozni.>

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
<Pozitív: Kedves, Segítőkész, jó kommunikácós kézséggel rendelkezek. Negatív: Néha türelmetlen, túl engedékeny.>

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

<Persze, szeretném az admin csapatot erősíteni.>

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
<2-3 órát abból minden percet rá tudnám fordítani.>

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
<Városháza, takarító meló, autóbérlő. Városháza: Megmutatnám neki, hogy itt tudja fel venni a melókat illetve a személy igazolványt itt tudja kiváltani. Takarító meló: Kezdő melónak tökéletes, körbe mutatnám neki mit hogyan kell. Autóbérlő: Járkálgatni tökéletes kezdésnek. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
  • Imádom
Reactions: pontJack and Benoo

Szilva

Barangoló
SzerverAdmin
Augusztus 14, 2024
24
27
Szeged
Karakter
Jackob Jorden
Szia, szerintem bővítsed még egy kicsit. Illetve az utolsó kérdésnél nem adtál indoklást. Sok sikert kívánok.
 
  • Kedvelés
Reactions: Benoo

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Nem lett ez olyan rossz lap, ha valóban rendelkezel olyan készségekkel, hogy segítsd a playereket, és ténylegesen tisztában vagy a dolgoddal akkor biztosan jó munkát fogsz végezni. Sok sikert előre is!
 
  • Imádom
Reactions: Szegisza

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia, Szabi

Lapodat elolvastam, keress fel légyszives itt fórumon privát üzenetben, illetve vagy discordon TeamSpeak meghallgatással kapcsolatosan!
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.