Danesz jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Danesz

Újonc
Február 29, 2024
1
2
Karakter
Zayn Uzun
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

<Valós: Dani. InGame: Lazrim_Bajraktari>

Életkorod:
<15 , Májusban töltöm a 16. életévemet.>

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
<Nem voltam semelyik módon sem szankcionálva.>

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
<->

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
<Több helyen is meg fordultam már ezen a pozíción , és elég jól ment.Kifejezetten szeretek csapatban dolgozni , ennek fő oka az is , hogy focizok. Jó érzés tölt el akkor , amikor egy esetleges emberen kell segítenem , utasításokat adni neki. >

Mi az Adminsegéd feladata?
<Szerveren való játékosoktól érkező kisebb kérdésekre válaszolni , ezzel is le véve az adminok hátáról a terhet. Szabály szegő játékosok figyelése , azok kiszűrése , jelentése , ezzel növelni mindenki játék élményét.>

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
<Aktív lennék , kellő akarattal , figyelemmel , illetve komolysággal tölteném be ezt a pozíciót. Türelmes vagyok , ami szerintem eléggé fontos ahhoz , hogy el tudd végezni a rangod hatás körét.>

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
<Pozitív: Kedves , türelmes , segítőkész , aktív. Negatív: Néha kicsit sokat beszélek , kissé önfejű vagyok , egy-két alkalommal gondom van a hosszú távú memóriámmal.>

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

<Igen , szeretnék. Ebben a pozícióban is meg fordultam már több helyen , amit egyáltalán nem bánok , mivel gyűjtöttem új tapasztalatokat , szereztem új barátokat. Az imént említett dolgokra remélem itt is sor kerül , mivel eddigi tapasztalatim szerint egy jó közösség található itt , aminek kifejezetten örülök.>

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
<Napoktól függő dolog ez , mivel focizom , és edzéseim vannak. De egyébként napi szinten , akár 6-7 órát is tudok elérhető lenni , ebből legalább 4 órát a rangom feladataira szánni.>

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
<Városháza: Amennyiben kezdő játékos vagy , fontos tudnod , hogy ezen a helyen tudod kiváltani azokat az iratokat , amik szükségesek a szerveren való munkák elvégzéséhez. Munkákra vissza térve , a szerveren több fajta munka lehetőséget találsz , amivel el tudod kezdeni építeni a kis életedet , ezeket itt tudod felvenni , illetve leadni. Néhány DB NPC is található itt , amelyek különböző dolgokkal foglalkoznak , mint például az ingatlanok bejelentése , iratok meg hosszabítása , azok újítása. Autókereskedés:Ezen a helyen tudod meg vásárolni a kedvedre kívánt járművet , amivel a későbbiekben tudod meg könnyíteni a közlekedésedet. Az épület előtt található CP-be bele állsz , majd lenyomod az E betűt , ezzel jutsz be magába a kereskedésbe. Bejutva az épületbe több dolog , illetve gomb tárul eléd. Városunk autókereskedésében nagy a választék , tehát itt azt is meg találod , amiről eddig csak álmodoztál. Ha meg találtad a neked tetsző járművet , és jobban szemügyre akarod venni , akkor több fajta opció is van erre. Egereden lenyomva hosszan a BAL klikket tudod kedvedre forgatni a járművet , de ha ez nem elég , akkor úgy szint az egered közepén található görvővel tudsz rá közelíteni az autóra , kisebb részleteit meg nézni. Kórház: Amennyibe karaktered egy baleset következtében megsérül , akkor ezen a helyen tudod őt meggyógyítattni egy adott pénz összegért . A szerveren elérhető mentős frakció tagjait úgy szint tudod értesíteni , hogy te megsérültél , és segítségre van szükséged. A megfelelő RP keretek között ellátnak , és mehetsz is a dolgodra.>
 
  • Kedvelés
Reactions: Jordan99 and Alba

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia Dani, a vezetőség átolvasta a lapodat, és arra a döntésre jutottunk hogy elfogadjuk.

TeamSpeak 3 meghallgatással kapcsolatban kérlek keress fel privát üzenetben itt fórumon.
 
  • Kedvelés
Reactions: Darki
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.