Anti jelentkezése admin-nak.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Anti

Újonc
Március 9, 2024
1
0
Karakter
Adrien Carter
8DZ0ozt.png

Neved (Beceneved/IRL neved), hány éves vagy?
< A teljes nevem Antal Dániel legtöbben Anti-nak szólítnak és 15 éves vagyok. >

Mutatkozz be pár mondatban.
< A becenevem Anti, Erdélyben élek 15 éve. Szeretek Kosárlabdázni, Számítógépezni, és hegyet mászni. Nagyon állat és természet kedvelő vagyok mivel falunk lakom. Körülbelül 4 éve RolePlay-zek ez idő alatt én úgy gondolom , hogy tapasztalt lettem az RP-ben és sok helyen voltam még Admin. Nagyon szeretem az informatikát az álmom az, hogy programozó legyek a jövőben. >

Kitiltásaid, admin jail-ek, névváltások (UCP-ből kép)
< - >

Mi az admin feladata?
< Az admin feladata az, hogy figyelje a játékosokat és aki nem a szabályok szerint játszik azokat figyelmeztesse//szankciónálja , és segítse a játékosokat.>

3-db pozitív, 3 db negatív tulajdonságot írj le magadról.
< Pozitív: Kreatív, Csapatmunka,Tiszteletes // Negatív : Enyhén Lusta, Rendezetlen, Felidegeskedő >

Mennyi időt tudnál dutyban tölteni?
< Naponta sok időt eltudnák tölteni a szerver de admin duty-ban naponta max 3-4 órát. >

Mutass be 3 helyet ami szerinted fontos a szerveren.
< Városháza : Itt kezdődik minden, a városházán tudod az okmányaidat kiváltani // meghosszabítani . Munkát is itt tudsz felvenni a szerveren.
Autókereskedés : Az autó kerskedésben tudsz új jármüvet vásárolni prémiumpont-ból és játékbeli pénzből is egyaránt fontos , hogy vannak adott jármüvek ameilyk-nek van egy adott limitje és ha az betelik azután azt az autót autókerből nem tudod játékbeli pénzből megvásárolni csak prémiumpont-ból.

Autóiskola : Itt tudod lerakni a jogosítványodat több fajta jármüre is ehez kelleni fog játékbeli pénz is, hogy elkezhesd a vizsgát. Elsőnek is egy elméleti vizsgán kell átesned ami kresz kérdéseket fog neked feltenni és neked pedig válaszolnod kell rá helyesen, majd később jöhet a gyakorlati vizsga ahol egy járművel kell körbevezess a városban a kresz szabályzatnak megfelelően , ha mindkét vizsga sikerült akkor kapsz egy vizsgapapírt amivel a városházán tudod kikérelmezni a jogosítványotad.
>


Miért pont téged válasszunk?
< Ha engem választanak , akkor szorgalmas és igazságos admin leszek, tapasztalt vagyok az admin pozícióban és tiszteletes is vagyok. >
 

Darki

Honneur et Fidélité
SzuperAdmin
Augusztus 22, 2022
312
211
Karakter
@landyn_cabrera
Szia, Anti!

A vezetőség átolvasta jelentkezésed, és közös megegyezés alapján a jelentkezés elutasításra került.

Személyes megjegyzés: Nem sikerült meggyőznöd arról, hogy alkalmas lennél adminisztrátornak. Próbálkozz meg újra a következő jelentkezési turnusban.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.