Animalcodon-Jelentkezési Lapja.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Animalcodon

Újonc
Augusztus 23, 2024
2
2
Karakter
Bastian Kirchweger
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

<Péter-Bastian Kirchweger.>

Életkorod:
<22-dik életévemet töltöm.>

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
<Még egyszersem. https://imgur.com/a/7Xoi96T>

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
<https://imgur.com/a/fVeMUYj>

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
<Szeretnék a szerver jövőbeli életéhez hozzáteni tudásommal,szeretném képviselni pozíciómmal a közösséget egyaránt a szervert.>

Mi az Adminsegéd feladata?
<Az Adminsegédek feladata a játékosoknak való útmutatás,az adminteam segítése.Kisebb kérdésekben való segítségnyújtás,azok megválaszolása legjobb tudásuk alapján.>

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
<Sziasztok,amiért engem válasszatok,közel több mint 10 éve csöppentem a roleplay világába ami alatt lehetőségem volt rengeteg platformon,rengetek féle rp-stílust,fajtát megismerni kipróbálni,lehetőségem volt számtalan frakciót vezetni vagy nagyobb poziciókat is betölteni. Jó problémamegoldó képesség és eredményorientáltság jellemez. Képességeim,tapasztalataim kihivással teli környezetekben szereztem ezáltal jól kamatoztatom ezeket.Határozott személyiség vagyok. Hobbi-bol indult saját vállalkozásomon dolgozom ami alatt megtanultam,illetve folyamatosan fejlesztem a képszerkesztés,videóvágás fajtáit is.>

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
<Pozitív:Jó csapatmunkás vagyok,türelmes és megértő. negatív: Olykor opszcén szavakat használok,sokszor túlgondolok dolgokat,jószívüségem sokszor hátrányommá válik így ezt is ide sorolnám.>

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

<Igen,amennyiben a munkám is úgy engedi. Kissé maximalista és vezető tipus vagyok ezért ha lehetőségem adatott,minnél nagyobb pozíciót szeretnék betölteni.>

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
<Naponta 3-4 órát biztosan. Legalább 2-órát akár hármat is feladataim elvégzésére fordítanék.>

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
<Elsőként a városházát hisz itt az írataikat tudják rendezni. Második helyszín a pláza lenne hisz itt szinte mindent beszerezhetnek a játékosok. Harmadik pedig az autó kereskedés lenne mivel a közlekedéshez itt tudnak vásárolni gépjárműveket.>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
Reactions: Tamas and Henrickk

step

trust me i'm an web developer
SzerverAdmin
Március 3, 2024
35
63
https://mws.hu
Karakter
Zhou Hanari
Heló. Alapból látszik, hogy ez a lap saját szókincs alapján épül fel és nem AI. Ez egy elég jó pont véleményem szerint, viszont vannak bent elégé "amatőr" helyesírási hibák, amik elrontják az összképet, ennek ellenére sok sikert.
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia Péter, UCP-ről légyszives mellékelj képet, amennyiben ez nem történik meg a lapod elutasításra fog kerülni.

Várom a módosítást.
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia, Péter

Lapodat elolvastam, keress fel légyszives itt fórumon privát üzenetben, illetve vagy discordon TeamSpeak meghallgatással kapcsolatosan!
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.