Anderson jelentkezése

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.
Február 25, 2024
2
0
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

Levente,Anderson Brown

Életkorod:
19

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
Mivel tudomásom szerint,még nem nyitott meg a szerver,így sosem voltam adminjailben és kitiltva sem

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
0,mivel még nem nyitott meg a szerver

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
Szeretném segíteni az Adminok munkásságát,és segíteni a játékosoknak,ha kérdései/problémáik lennének

Mi az Adminsegéd feladata?
A játékosok kérdéseinek megválaszolása,illetve a kisebb ügyek intézése,Ezzel is megkönnyíteni és segíteni az adminok munkáját!

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
Megbízható vagyok és tudom,hogy mit csinálok.Illetve eléggé aktív lennék a szerveren

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
Pozitívum:Megbízható,segítőkész,magabiztos Negatívum:Makacs,önfejű,túlgondolok dolgokat

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

Igen,mert ezzel is segíteném az adminok munkásságát!

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
olyan 5-6 óra hosszát,És ugyanennyit fordítanék feladatok ellátására

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
Városháza:Itt tudnak a kezdő játékosok munkát felvenni,és igazolványaikat kiváltani Autókereskedés:A szerveren elengedhetetlen egy gépjármű,és így a játékosok gyorsabban eljutnak A-ból B-pontba Pláza:itt tudnak a játékosok telefont,ételt-italt,és egyéb kiegészítőket várásolni
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Kedves Levente, a vezetőség átolvasta a lapodat és arra a döntére jutottunk hogy a jelentkezésedet elutasítjuk.
 
  • Kedvelés
Reactions: Milan02
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.