Alfonso D Tonelli adminsegéd jelentkezése.

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.
Augusztus 25, 2024
2
0
Karakter
Alfonso D Tonelli
image.png


Jelentkezési lap:

Neved (Valós + InGame):

<Kevin, Alfonso D Tonelli>

Életkorod:
<14>

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kitiltva, a szerverről? (UCP képet mellékelj!)
<https://imgur.com/QIyIlr6>

Hány játszott perccel rendelkezel? (UCP képet mellékelj!)
<283, https://imgur.com/Jw0PKoy>

Miért szeretnél Adminsegéd lenni?
<Azért szeretnék adminsegéd lenni mivel szeretek embereknek segíteni ha valamit nem tudnak.>

Mi az Adminsegéd feladata?
<Az adminsegéd feladata az hogy kisebb ügyeket / kérdéseket oldjon meg / válaszoljon a kérdésekre. Illetve ha van egy kezdő játékos aki még nem annyira rp-zet akkor neki segíteni az alapokban mit hogyan kell.>

Miért pont téged válasszunk, miben különbözöl a többi jelentkezőtől?
<Segítőkész és kedves vagyok illetve van tapasztalatom ilyen téren is. Megtudom állni a helyemet egy ilyen pozícióban. Döntésképes, kitartó és türelmes vagyok.>

Írj három-három darab pozitív illetve negatív tulajdonságot magadról.
<Pozitív: kedves, türelmes, együttérző, segítőkész. Negatív: Néha könnyen ideges leszek ( Ez általában akkor van ha rossz napom van), Túl engedékeny vagyok, Néha elengedem a szavaimat és nem figyelek arra mit mondok. >

Szeretnél későbbiekben Adminisztrátor lenni?
Amennyiben igen, miért?

<Igen szeretnék. Hogy miért?: Hogy tudjak segíteni a játékosoknak akár nagyobb ügyben is illetve kisebbekben is egyaránt.>

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, ebből mennyit volnál hajlandó az Adminsegéd feladatok ellátására fordítani?
<napi 2-3 órát akár 4-5 ha olyan napom van. kb 2 órát akár 3-at is rátudnék száni az adminsegéd feladatra.>

Mit mutatnál be a szerveren egy kezdő játékosnak? (Legalább 3 helyszínt írj, válaszodat indokold.)
< Városháza, benzinkút, autókereskedés, takarító munka. Városháza: A városházán lehet felvenni a kezdő munkákat amiből elehet kezdeni pénzt szerezni hogy meglehessen élni. Benzinkút: Benzinkúton lehet venni felszereléseket illetve ételt, italt ami fontos. Illetve itt lehet tankolni a járműveket. Autókereskedés: Megmutatnám neki milyen autók és mennyiért vannak illetve a saját tapasztalataim alapján elmondanám mit érdemes venni. Takarító munka: Ez egy jó kezdő munka amiből eltudsz kezdeni pénzt szerezni hogy a továbbiakban akár saját szervertermet üzemeltess vagy akár tudj végezni futár munkát saját járművel. Azért ezeket választottam mivel ezek alapvető dolgok amiket jó tudni hogy hol mit és hogyan lehet csinálni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Benedek

1k1t
SzuperAdmin
Augusztus 21, 2022
177
119
19
Dunaújváros
Karakter
Basam al-Asmar
Szia. Ha javítod a mintát amit egy kicsit elrontottál, akkor utána szerintem egy egész jó lap lesz. Sok sikert kívánok!
 

Bence

Adminsegéd Vezető.
FőAdmin
Július 6, 2023
93
41
22
Budapest
Karakter
Emir al-Asmar
Szia, Kevin

Lapodat elolvastam, keress fel légyszives itt fórumon privát üzenetben, illetve vagy discordon TeamSpeak meghallgatással kapcsolatosan!
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.