- Január 9, 2026
- 16
- 15
- Karakter
- Ike Tapp
Szia, adminoknak van ilyen parancs, de az ATM vagy Bolt/Étterem script nem azt nézi hogy hányan vannak dutyban hanem azt hogy hányan vannak online. De egyértelmüen felesleges játékosnak az hogy nézegese mikor ki van fent. Nem támogatom!![]()
InGame neved:
► Ike Tapp ◄
Ötleted:
► Egy command aminek a segítségével meg tudod nézni, hogy hány rendvédelmis van dutyban. ◄
Megjegyzés:
► Ha az illegális frakciók/civilek rabolni akarnak egyszerűbben meg tudnák nézni, hogy van erre lehetőségük vagy nincs.◄
nem fölösleges, segít a playereknek, hogy ne fogjanak bele felesleges RP szituációkban.A playerek számára fölöslegesnek tartom. Nem támogatom!

És ha látják hogy sokan vannak a rendőrök akkor meg nem rabolnak direkt. Ha nagyon erre hajtasz max egy olyat tudnák elképzelni hogy lehet e rabolni és igen nem válaszol a command. Hogy megmutatja mennyi ember van online szerintem ez felesleges
Megjegyzés:
► Ha az illegális frakciók/civilek rabolni akarnak egyszerűbben meg tudnák nézni, hogy van erre lehetőségük vagy nincs.◄

Vegyük ki akkor a tabbal elérhető játékoslistát is, nehogy azért ne raboljon valaki, mert ott összeszámolta, hogy hány rendvédelmis van a szerveren (aki egy ideje játszik már amúgy is tudja, hogy kik a rendvédelmisek). Ezek nagyon gyenge kifogások.És ha látják hogy sokan vannak a rendőrök akkor meg nem rabolnak direkt. Ha nagyon erre hajtasz max egy olyat tudnák elképzelni hogy lehet e rabolni és igen nem válaszol a command. Hogy megmutatja mennyi ember van online szerintem ez felesleges
+Ha nagyon akarod tudni megkérdezel egy admint és kész nem kell erre parancs

Értem amit mondasz de most mennyi idő irni egy reportot/kérdést hogy van e elég rendvédelem és kész? Adminok megnézikAz az értelme, hogy 5-6 ember nem tölt el 30 percet egy előRP-vel, utána még elmegy felfegyverkezni, csak azért hogy elérjen a helyszínre és az fogadja, hogy nincs fent elég rendvédelmis. Magyarul semmi értelme nem volt az egésznek.
Vegyük ki akkor a tabbal elérhető játékoslistát is, nehogy azért ne raboljon valaki, mert ott összeszámolta, hogy hány rendvédelmis van a szerveren (aki egy ideje játszik már amúgy is tudja, hogy kik a rendvédelmisek). Ezek nagyon gyenge kifogások.
Az adminisztrátorok számára elérhető erre egy parancs, legközelebb a fölösleges körök elkerülése végett írjatok egy reportot, biztosan kaptok majd választ.Az az értelme, hogy 5-6 ember nem tölt el 30 percet egy előRP-vel, utána még elmegy felfegyverkezni, csak azért hogy elérjen a helyszínre és az fogadja, hogy nincs fent elég rendvédelmis. Magyarul semmi értelme nem volt az egésznek.

Kapnak választ én meg szoktam kérdezni és el mondjákAz adminisztrátorok számára elérhető erre egy parancs, legközelebb a fölösleges körök elkerülése végett írjatok egy reportot, biztosan kaptok majd választ.
Ez most körülbelül olyan, mintha nem lennének a szerveren kulcsok és csak az adminok tudnák nyitni/zárni az ingatlanokat/járműveket. Ennyi erővel nem is tudom miért vannak kulcsok a szerveren, ha valaki ki akarna nyitni valamit csak írhatna egy adminnak.Értem amit mondasz de most mennyi idő irni egy reportot/kérdést hogy van e elég rendvédelem és kész? Adminok megnézik

Gondolom te olyan gyakran rabolsz mint autót nyitsz. Nincsen több hozzáfűzni valóm szerintem FeleslegesEz most körülbelül olyan, mintha nem lennének a szerveren kulcsok és csak az adminok tudnák nyitni/zárni az ingatlanokat/járműveket. Ennyi erővel nem is tudom miért vannak kulcsok a szerveren, ha valaki ki akarna nyitni valamit csak írhatna egy adminnak.
Rengeteg más szerveren is van ilyen parancs, és NINCS hogyan visszaélni vele. Mindenki tudja, hogy milyen órákban nincsenek elérhető rendvédelmisek, a parancs nem oszt nem szoroz.Több problémát szülne ez mint megoldana. Felettem leírtak pár példát, hogy milyen módokon lehetne ezzel visszaélni, nem kell ilyen parancs.