InGame neved:
< Vito Camorra >
Ötleted:
< Lehetne a szerveren családokat létrehozni, ez egy jól működő dolog volt az eddigi szerveren ahol játszottam.
Ez mit takarna?
-Lennének IC vezetéknevek, amiket csak a család tagjai, vagy abba csatlakozó személyek használhatnának, ezeket más nem.
-Kaphatna egy frakciópanelt is, így könnyen számon lehetne tartani a családokat.
-A családokhoz tartozhatna egy fórum részleg.
Amiért jó lehetőség lenne:
-Tegyük fel ezt IRL pénzért, pl. 10.000ft-ért lehetne megigényelni, mi plusz bevételi forrást is hozna a szervernek.
-Aki erre pénzt adna ki semmilyen előnyben nem lenne a többi, családba nem tartozó játékossal szemben, de még is egy "státuszért" tudna fizetni.
-Biztos lennének emberek akiket érdekelne a dolog, a szerver anyagi helyzetét is feltornázza jobban, amit akár fejlesztésekre vagy más egyébre lehetne fordítani.
-Nem igényel semmi féle új scriptet, mindössze egy új fórum részleget max, ahova a családok pl. élményképeket, család történetet, mindenféle velük kapcsolatos dolgot oszthatnának mág, és aki szimpatizál egy adott családdal, esetleg a bekerülési igényét is tudná jelezni feléjük, vagy valami módon elérni.
-Akinek nincsenek barátai akik a szerveren játszanának, vagy csak új embereket ismernének meg, lenne ezekre lehetőségük, hogy egy szerveren belüli kis közösségek egyikébe kerülhessen. >
Megjegyzés:
< - >
Utoljára szerkesztve:




(ic vásárolt pp-re gondolok, nem általad feltöltöttre)