XL Sprinter

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Ezechiele

We are dedicated to logistics.
Február 5, 2026
138
47
Karakter
Ryszard Vohl
westmanagerlogo.png


InGame neved:
Ryszard Vohl

Ötleted:
Variáns vagy egyéb megoldással vásárolható legyen XL Sprinter akár prémium pontból, ezzel akár a duplájára növekedhetne az egyszerre szállítható csomagok darabszáma.
Esetlegesen még bele lehetne foglalni egy olyat, hogy LVL 2-től lehessen XL-es autóval szállítani.


Megjegyzés:
Nincs.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Kedvelés
Reactions: jacek és Buntold
Ezt tudnám támogatni, de esetleg hogy egy kicsit meg legyen spékelve a dolog nézhetne ki úgy is, hogy :

- A cégnek minimum kettes szintűnek kéne legyen (kelljen tenni is ezért a lehetőségért) és utána lehessen a rakodótérbe valamiféle polcot, extra teret vagy valamit beszerelni** a cégrendszer segítségével hogy a mostani 10 helyett esetleg később 15 csomag is vihető legyen.

- Ha a cég fejlődik hármas szintre, akkor még egy egyel nagyobb fejlesztés nyílna meg amivel már 20 csomag vihető, negyedik szintnél pedig már 25.

** : De mint a leírásodban szerepel te ezen a területen dolgozol, ide igazából Te jobban megtudnád mondani mi az aminek lenne valóság alapja.
 
Ezt tudnám támogatni, de esetleg hogy egy kicsit meg legyen spékelve a dolog nézhetne ki úgy is, hogy :

- A cégnek minimum kettes szintűnek kéne legyen (kelljen tenni is ezért a lehetőségért) és utána lehessen a rakodótérbe valamiféle polcot, extra teret vagy valamit beszerelni** a cégrendszer segítségével hogy a mostani 10 helyett esetleg később 15 csomag is vihető legyen.

- Ha a cég fejlődik hármas szintre, akkor még egy egyel nagyobb fejlesztés nyílna meg amivel már 20 csomag vihető, negyedik szintnél pedig már 25.

** : De mint a leírásodban szerepel te ezen a területen dolgozol, ide igazából Te jobban megtudnád mondani mi az aminek lenne valóság alapja.
Mindjárt kicsit módosítom a topicot.
Egyébként jelenleg 15 csomag szállítható, nem tíz.
Nyilván ahhoz IRL is tenned kell, hogy a cégbe több félpótkocsit, vagy 3,5 tonnás autóról 12 tonnás autóra válts, mindkettőnek megvan az előnye hátránya.
Pénzt kell keresned, hogy ezt megvásárold sofőrt kell keresned rá stb.. stb..
 
  • Kedvelés
Reactions: Buntold
Jogos észrevétel, bocsánat érte de szerintem a lényeget sikerült vele érzékeltetni.
 
  • Imádom
Reactions: Ezechiele
Ezt támogatom, viszont hogy PP-s legyen egy ilyen variáns nem.
Inkább legyen 10-15 millio mert mire azt a penzt a ceg kitermeli vagy ossze horgaszod vagy barmi, addigra a cegis meglenne 2-es szintu. Tovabba aztis tamogatom hogy a cegrendszer figyelje hogy a kocsi amelyik cegbe van elerte e mar a 2es szintet.
 
  • Imádom
Reactions: Ezechiele
Már boostoltuk a jelenlegi verdákat.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.