Automata

Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.

Xeox2276

Újonc
Január 26, 2026
18
11
Karakter
Nick Hernandez
westmanagerlogo.png


InGame neved:
Nick Hernandez

Ötleted:
Egy olyan ötletem támadt ami az alap GTA-ban is szerepel mégpedig a cola/édesség automata. Esetleg ezt a mechanikát lehetne visszahozni olyan értelemben,hogy te mint magán ember tudd őket lerakni különböző pontokra a kormány jóváhagyásával.

Megjegyzés:
És ezen mechanikán belül neked kéne foglalkozni a kihelyezett gépekkel. Feltölteni/üríteni és javítani.
 
Hali, az ötlet maga nem rossz, viszont szerintem, nem lenne kellően foglalkozva vele a játékosok által, így csak egy script lenne amit néhány játékos használ a százból.
 
Hali, az ötlet maga nem rossz, viszont szerintem, nem lenne kellően foglalkozva vele a játékosok által, így csak egy script lenne amit néhány játékos használ a százból.
Hát ez olyan mint a szerverterem :D. Az foglalkozna vele aki szeretne. Esetleg még azt lehetne hozzá tenni, hogy magad töltöd fel és nem csak megrendeled és már benne is van. De szerintem jó vér frissítés mert még sehol nem láttam ilyen megoldást :)
 
  • Kedvelés
Reactions: Calixto
Jelenleg nem gondolkozunk ilyesmiben.
 
Status
Ez a téma nem fogad további válaszokat.