Maximálisan tudom támogatni az ötletet.
Mint régi LVMS leader osztom meg véleményemet. Ekkora playerszám mellett volt értelme a szerelőtelepnek, hibátlanul tudott üzemelni (megfelelő mennyiségű tag, ügyfél). Nem volt sosem gond. Ott kezdődtek a problémák, amikor 50 player lett. Kis playerszám mellett tényleg értelmetlen a Las Venturas-i telep jelenléte, viszont ekkora playerszám mellett már lenne értelme. Annó emiatt is lett leadva a Frakció, majd kb 2 hét után a következő leader vezetése alatt megszüntették.
A régi LVMS csapata nevében mondom, szívesen vinnénk újra, ekkora playerszám mellett.