Sziasztok!
Elolvastam a pályázatot és véleményem szerint igen kevés tartalom van benne. Javasolnám, hogy bővítsétek ki pár érdekességgel, ötlettel amely által élvezhető lesz olvasni a sorokat. Mindenesetre támogatlak titeket, nyomjátok csináljátok!
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.